Telefon: (212) 222 6277 Email: info@atckart.com.tr

Yaka Kartı

Yaka Kartı, Personel yaka kartı, Baskı yaka kartı

Yaka kartı dediğimiz küçük kartlar, adınız -soyadınız, görev tanımınız gibi hakkınızda karşı tarafa küçük bilgiler veren şeylerdir ve büyük ya da küçük işletmelerde kullanılması önemlidir.
Şirket logosu, personelin vesikalık resmi ve kimlik bilgilerinin bulunduğu karttır. Yaka kartlarının kimlik görevi görmesinin yanı sıra bir de çalışılan firmada ki çalışanların görev ve isimlerini yazmak için de kullanılır. Hizmet sektöründe özellikle kalabalık çalışılan ofislerde veya mağazalarda bir zorunluluk haline gelmiştir.
 
İşletmelerin kurumsal yapılarına göre bu bilgileri değişiklik gösterebilmektedir. Bazı firmalarda yaka kartları için isim ve soyisim yeterli olmasıyla beraber, bazılarında kan grubuna kadar farklı kişi bilgileri olabilmektedir.Personel kartları günümüzde büyük ya da küçük işletme olması farketmeksizin yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yaka kartları düşük adetlerde dijital, yüksek adetlerde ise ofset baskı tekniği ile üretilmektedir.
 
Personel yaka kartı,  boyun askı ipi, klips ya da kart yoyosu ile birlikte   kullanılabilmektedir. ihtiyaç duyulduğu taktirde farklı boyutlarda (özel ebat) yaka kartı üretimi yapılabilmektedir. Personel yaka kartı ile ilgili örnekler için firmamızdan örnek kart talebinde bulunabilirsiniz.
personel kartıyaka kartıpersonel yaka kartıbaskılı yaka kartı yaka kartlarıpvc yaka kartı